Kategorie

Wyszukiwarka

Producent

Wykonanie

Rozmiar

No choice available on this group

Cena

44 zł - 369 zł

Producenci

EL FORREST

Specjalnością marki El forrest jest produkcja galanterii z naturalnej skóry. W ofercie znajdują się portfele męskie i damskie, kosmetyczki, wizytowniki i inne etui dla osób w każdym wieku. Producent posiada również kolekcję Mato Grosso z renomowanych włoskich garbarni. Szeroki wybór galanterii od marki El forrest gwarantuje zadowolenie klienta. Ciekawe modele oraz kolorystyka stanowią wybranie dla siebie idealnego portfela, etui czy kosmetyczki.

PORTFELE MARKI EL FORREST

El Forrest jest polskim producentem galanterii skórzanej. Wykonują wysokiej klasy portfele i różnego rodzaju etui a nawet kosmetyczki z naturalnej bydlęcej skóry. Nietuzinkowe wzory i kolory przełamane nutą klasyki sprawiają, że galanteria tej marki jest nieszablonowa. Trwałość ich produktów zawdzięczają solidności wykonania, gdyż każdy produkt robiony jest z ogromną starannością.

Potrzebujesz klasyki i trwałości? Postaw na markę El Forrest!

Pokazuje 1 - 67 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 67 z 67 elementów

Marka firmy EL FORREST specjalizuje się galanterią z naturalnej skóry bydlęcej. Oferuję głównie portfele, ale również etui do wielu akcesoriów, organizery, wizytowniki, saszetki, kosmetyczki jak i aktówki.

Posiadają produkty w trzech kolekcjach:

  • Mato Grosso - wykonywane ze skóry naturalnej licowej z włoskich garbarni.
  • El Forrest - wykonane z naturalnej skóry licowej.
  • GALAPAGO - wykonane z naturalnej skóry laminowanej
;