Wyszukiwarka

Producent

rozmiar

No choice available on this group

Price

118 zł - 139 zł

Producenci

Dostawcy

Opinie o Markowe Obuwie na Opineo.pl

VIP COLLECTION

VIP COLLECTION oferuje torebkki, teczki, rękawiczki i torby bagażowe wysokiej jakości.

Lista produktów producenta: VIP COLLECTION

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 119,00 zł w magazynie

  Portfel damski firmy VIP COLLECTION. Wierzch to naturalna skóra. Wykonany ręcznie z włoskiej skóry bydlęcej. Elementem charakterystycznym jest wytłoczone logo VIP Collection oraz wstawka z innego koloru skóry. Portfel posiada: miejsce na bilon kieszeń na banknoty, 3 miejsca na karty kredytowe, 2 kieszenie w tym 1 z siatki. Wymiary 11 x 9 cm. Polecamy!

  119,00 zł
  w magazynie
 • 139,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Portfel damski firmy VIP COLLECTION. Wierzch to naturalna skóra. Wykonany ręcznie z włoskiej skóry bydlęcej. Elementem charakterystycznym jest wytłoczone logo VIP Collection. Portfel posiada: miejsce na bilon 2 kieszenie na banknoty, 3 miejsca na karty kredytowe, 9 kieszeni, w tym 1 z siatki, pomieści dowód rejestracyjny. Wymiary : 9 x 13 cm, polecamy!    

  139,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • 139,00 zł w magazynie

  Portfel męski marki VIP COLLECTION. Wierzch to naturalna skóra. Wykonany ręcznie z włoskiej skóry bydlęcej. Elementem charakterystycznym jest wytłoczone logo VIP Collection oraz wstawka z innego koloru skóry. Portfel posiada: miejsce na bilon, kieszeń na banknoty, miejsca na karty kredytowe, 6 kieszeni, w tym 2 z siatki. Zapraszamy!

  139,00 zł
  w magazynie
 • 139,00 zł w magazynie

  Portfel damski marki VIP COLLECTION. Wierzch to naturalna skóra.  Wykonana ręcznie z włoskiej skóry bydlęcej. Elementem charakterystycznym jest wytłoczone logo VIP Collection oraz wstawka z innego koloru skóry.Portmonetka posiada: miejsce na bilon zamykane na bigiel, 2 kieszenie na banknoty, 3 miejsca na karty...

  139,00 zł
  w magazynie
 • 139,00 zł w magazynie

  Portfel męski marki VIP COLLECTION. Wierzch to naturalna skóra.  Wykonana ręcznie z włoskiej skóry bydlęcej. Elementem charakterystycznym jest wytłoczone logo VIP Collection oraz wstawka z innego koloru skóry. Portmonetka posiada: miejsce na bilon zamykane na bigiel, 2 kieszenie na banknoty, 3 miejsca na karty...

  139,00 zł
  w magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów